Storage API (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (50 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: view
nl: weergeven

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: None
nl: Geen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: Add container
nl: Container toevoegen

en: Name
nl: Naam

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Region
nl: Gebied

en: Unknown
nl: Onbekend

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Files
nl: Bestanden

en: Create
nl: Aanmaken

en: Active
nl: Actief

en: Location
nl: Locatie

en: Directory
nl: Map

en: Table
nl: Tabel

en: here
nl: hier

en: Class
nl: Klasse

en: External
nl: Extern

en: Optional
nl: Optioneel

en: United Kingdom
nl: Groot Brittannië

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Port
nl: Poort

en: API key
nl: API-sleutel

en: Locality
nl: Plaats

en: Storage
nl: Opslag

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Classes
nl: Klassen

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Suspend
nl: Uitschakelen

en: Directory path
nl: Map pad

en: Already exists
nl: Bestaat al

en: Create container
nl: Container aanmaken

en: file | files
nl[0]: bestand
nl[1]: bestanden

en: Username field is required.
nl: Het veld gebruikersnaam is verplicht

en: See !link.
nl: Zie !link.

en: File storage
nl: Bestandsopslag
