Storage API (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Confirm
ps: تاييد

en: Remove
ps: لركول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Region
ps: سيمه

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Active
ps: فعال

en: Host
ps: کوربه

en: Table
ps: لښتيال

en: Optional
ps: اختياري

en: United Kingdom
ps: انګلستان

en: United States
ps: امريکا متحده ایالات

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: FTP
ps: ایف ټي پي (FTP)
