Storage API (7.x-1.5) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Access control
si: ප්‍රවේශ පාලක

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම
