Storage API (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: view
ug: كۆرۇش

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: Add container
ug: سەھىپە قوشۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Location
ug: ئورنى

en: Table
ug: جەدۋەل

en: here
ug: بۇ يەر

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى
