Storage API (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: None
el: Κανένα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: Add container
el: Προσθήκη φακέλου

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Region
el: Περιοχή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: n/a
el: δ/υ

en: Files
el: Αρχεία

en: Create
el: Δημιουργία

en: Active
el: Ενεργό

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Table
el: Πίνακας

en: here
el: εδώ

en: Class
el: Κλάση

en: External
el: Εξωτερικό

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: United Kingdom
el: Ηνωμένο Βασίλειο

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: Port
el: Θύρα

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Directory path
el: Διαδρομή καταλόγου

en: Already exists
el: Υπάρχει ήδη
