Storage API (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Confirm
et: Kinnita

en: Remove
et: Eemalda

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Container
et: Konteiner

en: Add container
et: Lisa konteiner

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Region
et: Regioon

en: Unknown
et: Tundmatu

en: n/a
et: puudub

en: Files
et: Failid

en: Create
et: Loo

en: Active
et: Aktiivne

en: Database
et: Andmebaas

en: Location
et: Asukoht

en: Directory
et: Kataloog

en: Table
et: Tabel

en: here
et: siin

en: Class
et: Klass

en: External
et: Väline

en: Optional
et: Valikuline

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Storage
et: Ladu

en: Classes
et: Klassid

en: Service
et: Teenus

en: Directory path
et: Sihtkataloog

en: Already exists
et: Juba eksisteerib

en: File storage
et: Faililadu
