Storage API (7.x-1.6) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Size
ht: Grosè

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Files
ht: Fichye
