Storage API (7.x-1.6) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Next
or: ପର

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ
