Storage API (7.x-1.6) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Remove
os: Схаф

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Add container
os: Бафтау контейнер

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
