Storage API (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Confirm
sr: Потврди

en: Remove
sr: Уклони

en: Access control
sr: Контрола приступа

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Region
sr: Регион

en: n/a
sr: нема
