Storage API (7.x-1.7) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Region
am: ክልል

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Active
am: ገባሪ

en: Location
am: ቦታ

en: Table
am: ሰንጠረዥ
