Storage API (7.x-1.7) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Remove
bs: Ukloni

en: Enable
bs: Omogući

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Add container
bs: Dodaj kontejner

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Active
bs: Aktivan

en: Location
bs: Lokacija

en: Directory
bs: Direktorij

en: Table
bs: Tabela

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Storage
bs: Pohrana
