Storage API (7.x-1.7) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Remove
eo: Forigu

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Add container
eo: Aldonu ujon

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Region
eo: Regiono

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Files
eo: Dosieroj

en: Create
eo: Kreu

en: Active
eo: Aktiva

en: Host
eo: Gastiganto

en: Location
eo: Loko

en: Table
eo: Tabelo

en: Optional
eo: Nedeviga

en: United Kingdom
eo: Unuiĝinta Reĝlando

en: United States
eo: Usono
