Storage API (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (74 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: See
hu: Lásd

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: None
hu: Nincs

en: Password
hu: Jelszó

en: Weight
hu: Súly

en: Container
hu: Tároló

en: Add container
hu: Tároló hozzáadása

en: Name
hu: Név

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Region
hu: Régió

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: n/a
hu: n. a.

en: Files
hu: Fájlok

en: Create
hu: Létrehozás

en: Active
hu: Aktív

en: Database
hu: Adatbázis

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Location
hu: Helyszín

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Table
hu: Táblázat

en: here
hu: ide

en: Class
hu: Osztály

en: External
hu: Külső

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: United Kingdom
hu: Egyesült Királyság

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: API key
hu: API kulcs

en: Locality
hu: Helység

en: Storage
hu: Tárolás

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Classes
hu: Osztályok

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Everything
hu: Minden

en: Suspend
hu: Felfüggesztés

en: Supported
hu: Támogatott

en: Calculate
hu: Számítás

en: Directory path
hu: Könyvtár útvonal

en: Already exists
hu: Már létezik

en: Filesystem
hu: Fájlrendszer

en: Create container
hu: Csatornatároló

en: Create class
hu: Osztály létrehozása

en: Username field is required.
hu: A felhasználónév mező megadása kötelező.

en: class | classes
hu[0]: osztály
hu[1]: osztályok

en: Unix 'file' command
hu: A Unix 'file' parancsa

en:  service
hu:  szolgáltatás

en: 1 file record deleted. | @count file records deleted.
hu[0]: 1 fájlrekord törölve.
hu[1]: @count fájlrekord törölve.

en: 1 file instance deleted. | @count file instances deleted.
hu[0]: 1 fájlpéldány törölve.
hu[1]: @count fájlpéldány törölve.

en: 1 file recovered. | @count files recovered.
hu[0]: 1 fájl visszaállítva.
hu[1]: @count fájl visszaállítva.

en: Database table already exists.
hu: Az adatbázistábla már létezik.

en: Directory field is required.
hu: A könyvtár mező szükséges.

en: US West (Northern California)
hu: USA, nyugati rész (Észak-Kalifornia)

en: US West (Oregon)
hu: USA, nyugati rész (Oregon)

en: Asia Pacific (Singapore)
hu: Ázsia, Csendes-óceáni térség (Szingapúr)

en: Asia Pacific (Tokyo)
hu: Ázsia, Csendes-óceáni térség (Tokió)

en: South America (Sao Paulo)
hu: Dél-Amerika (Sao Paulo)

en: Reduced redundancy
hu: Csökkentett redundancia

en: see
hu: lásd

en: File storage
hu: Fájltároló
