Storage API (7.x-1.7) - en to km translation catalogue (34 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Remove
km: យកចេញ

en: Enable
km: បើក

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: None
km: គ្មាន

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Add container
km: បន្ថែម​ឧបករណ៍​ផ្ទុក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Region
km: តំបន់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: n/a
km: គ្មាន

en: Files
km: ឯកសារ

en: Create
km: បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Location
km: ទីតាំង

en: Table
km: តារាង

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: United Kingdom
km: ចក្រភព​អង់គ្លេស

en: United States
km: សហរដ្ឋអាមេរិក

en: Port
km: ច្រក
