Storage API (7.x-1.7) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina
