Storage API (7.x-1.7) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Remove
sq: Hiq

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Add container
sq: Shto përmbajtës

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Region
sq: Sektori

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Create
sq: Krijo

en: Active
sq: Aktiv

en: Location
sq: Vendodhja

en: Table
sq: Tabela

en: Optional
sq: Me dëshirë
