Storage API (7.x-1.7) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: view
ta: நோக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Location
ta: இடம்

en: Optional
ta: விருப்பத் தெரிவு
