Storage API (7.x-1.8) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Confirm
af: Bevestig

en: Remove
af: Verwyder

en: Enable
af: Aktiveer

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: See
af: Sien

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Container
af: Houer

en: Add container
af: Voeg houer by

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Create
af: Skep

en: Active
af: Aktief

en: Host
af: Masjien

en: Location
af: Ligging

en: Table
af: Tabel

en: Optional
af: Opsioneel
