Storage API (7.x-1.8) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Confirm
ca: Confirma

en: Remove
ca: Elimina

en: Enable
ca: Habilita

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Container
ca: Contenidor

en: Add container
ca: Afegeix un contenidor

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Region
ca: Regió

en: Unknown
ca: Desconegut

en: n/a
ca: n/d

en: Files
ca: Fitxers

en: Create
ca: Crea

en: Active
ca: Actiu

en: Database
ca: Base de dades

en: Host
ca: Servidor

en: Location
ca: Localització

en: Directory
ca: Directori

en: Table
ca: Taula

en: here
ca: aquí

en: Class
ca: Classe

en: External
ca: Extern

en: Optional
ca: Opcional

en: United Kingdom
ca: Regne Unit

en: United States
ca: Estats Units

en: Locality
ca: Localitat

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Base URL
ca: URL base

en: Service
ca: Servei

en: Already exists
ca: Ja existent
