Storage API (7.x-1.8) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Confirm
kk: Растау

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enable
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Add container
kk: Контейнер қосу

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Region
kk: Аумақ

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: n/a
kk: жоқ

en: Create
kk: Қосу

en: Active
kk: Белсенді

en: Host
kk: Хост

en: Location
kk: Орналасуы

en: Table
kk: Кесте

en: Optional
kk: Міндетті емес
