Storage API (7.x-1.8) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: See
lv: Redzēt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: None
lv: Nav

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Container
lv: Konteiners

en: Add container
lv: Pievienot konteineru

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Region
lv: Reģions

en: Unknown
lv: Nezināms

en: n/a
lv: n/p

en: Files
lv: Faili

en: Create
lv: Izveidot

en: Active
lv: Aktīvs

en: Database
lv: Datubāze

en: Host
lv: Serveris

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Directory
lv: Direktorija

en: Table
lv: Tabula

en: here
lv: šeit

en: External
lv: Ārējais

en: Optional
lv: Neobligāts

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: Port
lv: Ports

en: API key
lv: API atslēga

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Calculate
lv: Aprēķināt

en: Already exists
lv: Jau eksistē
