Storage API (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Remove
az: Çıxart

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Container
az: Konteyner

en: Add container
az: konteyner əlavə et

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Unknown
az: Naməlum

en: n/a
az: yox

en: Files
az: Fayllar

en: Create
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Location
az: Məkan

en: Directory
az: Kataloq

en: Table
az: Cədvəl

en: External
az: Xarici

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: United States
az: Amerika Birləşmiş Ştatları

en: Already exists
az: Artıq mövcuddur
