Storage API (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Remove
fi: Poista

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Size
fi: Koko

en: None
fi: Ei mitään

en: Password
fi: Salasana

en: Weight
fi: Paino

en: Container
fi: Säiliö

en: Containers
fi: Säiliöt

en: Add container
fi: Lisää säiliö

en: Name
fi: Nimi

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Region
fi: Alue

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: n/a
fi: ei mitään

en: Files
fi: Tiedostot

en: Create
fi: Luo

en: Active
fi: Voimassa

en: Database
fi: Tietokanta

en: Host
fi: Isäntä

en: Location
fi: Sijainti

en: Directory
fi: Hakemisto

en: Table
fi: Taulukko

en: here
fi: täällä

en: External
fi: Ulkoinen

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Port
fi: Portti

en: Storage
fi: Tallennus

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Directory path
fi: Hakemistopolku

en: Already exists
fi: On jo olemassa

en: Username field is required.
fi: Käyttäjätunnus-kenttä on pakollinen.
