Storage API (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Container
jv: Kontainer

en: Add container
jv: Tambah kontainer

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Create
jv: Gawé

en: Active
jv: Aktif

en: Location
jv: Lokasi

en: Table
jv: Tabel

en: here
jv: nag kéné

en: Optional
jv: Ora kudu
