Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: yes
am: አዎ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: none
am: ምንም

en: Name
am: ስም
