Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Private
ar: خاص

en: yes
ar: نعم

en: Description
ar: الوصف

en: none
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: no
ar: لا
