Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: yes
ast: Sí

en: Description
ast: Descripción

en: none
ast: nengún

en: Name
ast: Nome

en: no
ast: non
