Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Private
be: Прыватны

en: yes
be: так

en: Description
be: Апісанне

en: none
be: няма

en: Name
be: Імя

en: no
be: не
