Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Description
bn: বিবরণ

en: none
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম
