Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: yes
cy: ie

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: none
cy: dim

en: Name
cy: Enw

en: no
cy: na
