Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Operations
de: Aktionen

en: Private
de: Privat

en: yes
de: Ja

en: Description
de: Beschreibung

en: Scheme
de: Schema

en: none
de: keine

en: no
de: Nein

en: Class
de: Klasse

en: Stream wrappers
de: Stream Wrapper

en: Stream wrapper
de: Stream-Wrapper
