Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo
