Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Private
es: Privado

en: yes
es: sí

en: Description
es: Descripción

en: Scheme
es: Esquema

en: none
es: ninguno

en: Name
es: Nombre

en: Class
es: Clase
