Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Private
et: Privaatne

en: yes
et: jah

en: Description
et: Kirjeldus

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: no
et: ei

en: Class
et: Klass
