Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Private
fi: Yksityinen

en: yes
fi: kyllä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Scheme
fi: Skeema

en: none
fi: ei yhtään

en: Name
fi: Nimi

en: no
fi: ei

en: Class
fi: Luokka
