Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Private
fr: Privé

en: yes
fr: oui

en: Scheme
fr: Schéma

en: none
fr: aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: no
fr: non

en: Class
fr: Classe
