Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Private
hi: व्यक्तिगत

en: yes
hi: हां

en: Description
hi: उल्लेख

en: none
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: no
hi: नहीं
