Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Private
hr: Privatno

en: yes
hr: da

en: Description
hr: Opis

en: none
hr: ništa

en: Name
hr: Naziv

en: no
hr: ne
