Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Private
hu: Rejtett

en: yes
hu: igen

en: Description
hu: Leírás

en: Scheme
hu: Séma

en: none
hu: nincs

en: Name
hu: Név

en: no
hu: nem

en: Class
hu: Osztály
