Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Private
it: Privato

en: yes
it: sì

en: Description
it: Descrizione

en: none
it: nessuno

en: Name
it: Nome

en: Class
it: Classe
