Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: yes
jv: ya

en: Description
jv: Katrangan

en: none
jv: ora ana

en: Name
jv: Jeneng

en: no
jv: ora
