Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: no
km: ទេ
