Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Private
ml: സ്വകാര്യ

en: Description
ml: വിവരണം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Name
ml: പേര്
