Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Private
nl: Privé

en: yes
nl: ja

en: Description
nl: Beschrijving

en: Scheme
nl: Schema

en: none
nl: geen

en: Name
nl: Naam

en: no
nl: nee

en: Class
nl: Klasse
