Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عمل ها

en: yes
fa: بله

en: Description
fa: شرح

en: none
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: no
fa: خیر
