Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: yes
ps: هو

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: no
ps: نه
