Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Private
pt: Privada

en: yes
pt: sim

en: Description
pt: Descrição

en: none
pt: nenhum

en: Name
pt: Nome

en: no
pt: não

en: Class
pt: Classe
