Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to rm translation catalogue (6 entries)

en: Submit
rm: rangaziun

en: Operations
rm: acziuns

en: Description
rm: definiziun

en: none
rm: gnanc(a)s

en: Name
rm: renum

en: no
rm: na
