Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Private
ro: Privat

en: yes
ro: da

en: Description
ro: Descriere

en: none
ro: nimic

en: Name
ro: Nume

en: no
ro: nu

en: Class
ro: Clasă
